Warning: unlink(/var/www/iabio.eu/wp-content/plugins/gosolarthemes-core/admin/ReduxCore/inc/fields/typography/googlefonts.php): Permission denied in /var/www/iabio.eu/wp-content/plugins/gosolarthemes-core/admin/ReduxCore/inc/fields/typography/field_typography.php on line 946

Junior Sales Representative

Co požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru biologie
  • ochotu učit se
  • ŘP sk. B
  • komunikaci v AJ slovně i písemně
  • schopnost dobře prezentovat

Náplň:

  • návštěvy a konzultace se zákazníky vedoucí k vyhledání nejvhodnějších produktů pro jejich potřeby s cílem prodeje
  • následné uzavírání obchodních případů
  • vyhledávání nových zákazníků a rozšiřování portfolia stávajících
  • komunikace se zahraničními dodavateli a jejich technickou podporou v AJ
  • pravidelná školení
  • organizace prezentací, seminářů a konferencí

Co nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání
  • přístup k unikátním technologiím a aplikacím
  • podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • ohodnocení přímo závislé na výkonu a schopnostech
  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • plovoucí pracovní doba
  • služební auto, služební telefon a home-office

Kontaktní informace

Petra Kupková
+420 731 426 051